Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotomodelka

   Práce fotomodelky je pro módního návrháře velmi důležitá.Je to dívka,která má odvahu klidně i v plavkách pózovat před fotografem a ani trochu se nesmí stydět.Její práce je sice důležitá,ale rozhodně není jednoduchá.Žena,která se jí chce stát musí být krásná,štíhlá a odvážná,aby mohla začít uvažovat o práci fotomodelky.

 

Moderní luxusní značka Playboy

 

   Jak už název napovídá,fotomodelka je modelka,která místo chození na mola pózuje před fotoaparátem.Když má dobrého stylistu a kamarádskou šéfovou (většinou to bývá módní návrhářka,ale může to být samozřejmě i návrhář),může si sama vybrat v jakém oblečení se bude fotit a jaké líčení a účes chce mít. Když tomu tak není,musí si obléci co jí nařídí a tak se v mnoha případech stává,že je fotomodelka nešťastná,nebo je rovnou vyhozena z práce.

   V dnešním světě je tato práce velice vzácná a také těžko dosažitelná.Když není módní návrhář(ka),není ani (foto)modelka a naopak.Je to složitá práce,ale je i velmi zábavná a oblíbená.

   Fotomodelky jsou dnes v podstatě všude kolem nás,například na billboardech,kde pózují v krásném oblečení a pod nimi se velkými písmeny tyčí jméno módní agentury,která fotomodelku vlastní,nebo například v časopisech o módě bývají fotomodelky podobně vyfoceny a pod těmito fotografiemi stojí články o příslušné módní značce.

   Svět modelingu není ale tak jednoduchý,jak se zdá být.Pro (foto)modelku je důležité aby se jí návrhy líbily a aby je chtěla nosit.Když se jí návrhy nelíbí a (foto)modelka není spokojená,její fotografie nejsou ani upoutávající,ani atraktivní a moderní a hrozila by jí výpověď,proto je důležité,aby si každá (foto)modelka rychle ujasnila,kterou módní značku chce reprezentovat,protože pokud jí jednou opustí,jinam už ji nevezmou a krok zpět už také nebude možný.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Monču a Tobíka

(Viki, 16. 3. 2011 12:08)

Děkuju ti moc,Moni...

..

(Mončaa a Tobík, 16. 3. 2011 12:03)

Moc pěknej blog..fakt moc..:)

Pro Lufinku

(Viki, 10. 3. 2011 21:39)

Tento článek byl napsán pro jednu úža osůbku,kterou mám moc ráda....jsi to ty,Lufinko.Mám tě mocinky ráda a doufám,že ty také :)

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 61704
Měsíc: 345
Den: 6